Kompiuterių remontas Vilniuje

Reikia stacionaraus kompiuterio?

Galime surinkti itin galingus, žaidimams ir sudėtingam darbui pritaikytus arba biudžetinius, mokslams ir įprastam laisvalaikiui skirtus stacionarius kompiuterius. Parinksime tik kokybiškus komponentus. Suteiksime garantiją.

Lėtas kompiuteris
Kaista kompiuteris

Konsultacija

Analizuojame Jūsų poreikius. Nustatome biudžetą. Pateikiame pavyzdžių.

Lėtas kompiuteris

Paieška

Operatyviai ieškome tik kokybiškų ir Jūsų biudžetą atitinkančių komponentų.

Kaista kompiuteris

Surinkimas

Kruopščiai ir tvarkingai surenkame. Ištestuojame. Suteikiame garantiją dalims bei darbams.

Kompiuterių taisykla
Kompiuterių remontas

Pristatymas

Kokybiškai supakuojame ir pristatome į kliento namus. Yra galimybė atsiimti salone.

Neįsijungia kompiuteris

Pradėkime jau dabar!

  Stacionaraus kompiuterio surinkimas leidžia sukurti tinkamą sistemą pagal kiekvieno norus – žaidimams, sudėtingiems darbams ar kasdienėms užduotims įvykdyti. Daugeliui svarbu ne tik kompiuterio našumas, bet ir dizainas, todėl galima sukomplektuoti su įvairiomis šviesomis, išskirtiniais korpusais ar kitais komponentais.

  1. Kompiuterio paskirtis ir biudžetas:
   Pirmas žingsnis – nuspręsti, kam bus skirtas kompiuteris ir koks yra Jūsų biudžetas. Biudžeto nustatymas leis geriau pasirinkti komponentus.
  2. Pagrindinė plokštė:
   Tai yra pagrindinis komponentas, kuris apjungia visas kitas detales. Pagrindinę plokštę reikėtų rinktis pagal norimą procesorių, operatyvinę atmintį ir jungčių skaičių.
  3. Procesorius:
   Procesorius yra kompiuterio smegenys. Pasirinkite jį atsižvelgdami į savo poreikius. Jeigu planuojate naudoti daug resursų reikalaujančias programas ar žaidimus, reikėtų rinktis galingesnį procesorių.
  4. Operatyvinė atmintis (RAM):
   Operatyvinė atmintis yra laikina atmintis, kurią naudoja kompiuteris vykdant programas. Didesnis kiekis RAM užtikrina sklandų kompiuterio darbą, užduočių atlikimą.
  5. Diskinis kaupiklis:
   Yra dviejų tipų diskiniai kaupikliai – SSD ir HDD. SSD yra žymiai greitesni, patvaresni, neskleidžia garsų ir užima mažiau vietos. Renkantis SSD diską svarbu atkreipti dėmesį į talpą ir greitį. Bėgant laikui žaidimai ir kitos programos sveria vis daugiau, todėl rekomenduojama rinktis kuo didesnės talpos diską.
  6. Vaizdo plokštė:
   Jeigu žaidimai ar grafikos darbai yra jūsų prioritetas, investuokite į galingą vaizdo plokštę. Tačiau jei Jums tai nėra aktualu, vertėtų rinktis procesorių su jau integruota vaizdo plokšte. Taip sutaupysite didelę sumą pinigų.
  7. Maitinimo blokas:
   Maitinimo blokas turi užtikrinti pakankamą energijos tiekimą visiems komponentams. Pasirinkite tinkamą galingumą atsižvelgdami į sistemoje naudojamus komponentus. Maitinimo blokas yra atsakingas už sklandų įtampos paskirstymą visiems komponentams, todėl derėtų rinktis gerai žinomus, pasižyminčius kokybe prekės ženklus.
  8. Korpusas:
   Renkantis korpusą būtina atsižvelgti į jo dydį ir pagrindinės plokštės formą. Mažesniuose korpusuose gali netilpti galingesnės vaizdo plokštės ir kiti komponentai.

  Norite išskirtinio, Jūsų poreikius atitinkančio stacionaraus kompiuterio? Mes esame čia, kad Jums padėtume.