Kompiuterių remontas Vilniuje

Kokybiškas telefonų remontas

Taisome iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, POCO, OnePlus, Nokia, Sony telefonus. Su ilgamete patirtimi ir profesionalia komanda, mes garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas bei greitą aptarnavimą. Mes siekiame tapti Jūsų patikimu ir ilgalaikiu partneriu telefonų remonto klausimais. Pasitikėkite mūsų profesionalumu, patirtimi ir paslaugų kokybe. Visiems telefonų remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją, kad jaustumėtės saugūs. Leiskite mums padėti išspręsti visas Jūsų įrenginio problemas. Susisiekite su mumis šiandien!

telefono baterijos keitimas
telefonu remontas

Greitas atlikimas

Paslaugas suteikiame per 3 d.d. - dažniausiai greičiau

telefono baterijos keitimas Vilniuje

Modeliai

Taisome iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, POCO, OnePlus, Nokia, Sony telefonus

Stacionarių kompiuterių remontas Vilniuje

Suteikiame garantiją

Visiems darbams suteikiame garantiją!

telefono baterijos keitimas

Telefonų remonto trukmė

Mes dedame visas pastangas, kad remontas būtų atliktas kuo greičiau ir efektyviau. Telefonų remonto trukmė gali labai skirtis priklausomai nuo gedimo pobūdžio bei darbų apkrovos. Vidutiniškai užtrunkame apie 1-2 darbo dienas.

Dažniausiai atliekami telefonų remonto darbai

Darbas Aprašymas
Telefono baterijos keitimas Laikui bėgant baterijos gali prarasti savo pajėgumą, dėl ko gali sumažėti įrenginio našumas. Baterijos keitimas yra efektyvus būdas atkurti telefono veikimą ir prailginti jo gyvavimo laiką. Tai suteikia galimybę vėl mėgautis ilgesniu baterijos tarnavimo laiku ir efektyviau naudotis įrenginiu be nuolatinių įkrovimų.
Telefono ekrano keitimas Būdas atkurti įrenginio išvaizdą ir funkcionalumą, kad galėtumėte mėgautis aiškiu ir sklandžiu vaizdu, be įbrėžimų ar dūžių. Mūsų specialistai gali greitai ir efektyviai pakeisti sugedusį ekraną, užtikrindami, kad Jūsų telefonas vėl atrodytų ir veiktų kaip naujas.
Telefono nugarėlių keitimas Keičiant nugarėlę, galima atkurti telefono išvaizdą ir apsaugoti įrenginį nuo tolimesnių pažeidimų. Tai suteikia galimybę pasirinkti naują arba patobulintą nugarėlės dizainą, pritaikytą Jūsų asmeniniam stiliui.
Telefono garsiakablių remontas Būdas atkurti garso kokybę ir funkcionalumą Jūsų įrenginyje. Tai suteikia galimybę vėl mėgautis aiškiu ir sklandžiu garsu.
Telefono kameros keitimas Keičiant kamerą, galima atkurti aukštos kokybės nuotraukų ar vaizdo įrašų atvaizdavimą Jūsų įrenginyje. Tai suteikia galimybę vėl mėgautis aiškiais ir aštriais vaizdais, be jokių defektų ar netobulumų.
telefono baterijos keitimas
telefonų remontas
telefonu remontas vilniuje
telefonu remonto kainos
telefonu taisykla
planseciu remontas
telefonu taisymas