Kompiuterių remontas Vilniuje

Planšečių remontas Vilniuje

Taisome iPad, Samsung, Xiaomi, Huawei, POCO, OnePlus, Sony planšetes. Su profesionalia komanda mes garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas bei greitą aptarnavimą. Mūsų tikslas yra tapti Jūsų ilgalaikiu partneriu planšečių remonto klausimais. Pasitikėkite profesionalais, patirtimi ir paslaugų kokybe. Visiems planšečių remonto darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją, kad jaustumėtės saugūs dėl darbų kokybės. Leiskite mums padėti išspręsti visas Jūsų įrenginio problemas. Susisiekime šiandien!

Planšetės baterijos keitimas
planseciu remontas

Greitas atlikimas

Paslaugas suteikiame per 3 d.d. - dažniausiai greičiau

Planšetės baterijos keitimas Vilniuje

Modeliai

Taisome iPad, Samsung, Xiaomi, Huawei, POCO, OnePlus, Sony planšetes

Stacionarių kompiuterių remontas Vilniuje

Suteikiame garantiją

Visiems darbams suteikiame garantiją!

Planšetės baterijos keitimas

Planšečių remonto trukmė

Visada stengiamės užtikrinti, kad remontas būtų atliktas kuo greičiau ir operatyviau. Planšečių remonto Vilniuje trukmė gali skirtis priklausomai nuo gedimo pobūdžio. Vidutiniškai užtrunkame apie vieną-dvi darbo dienas.

Dažniausiai atliekami planšečių remonto darbai

Darbas Aprašymas
Planšetės baterijos keitimas Laikui bėgant baterijos gali prarasti savo tūrį, dėl ko gali sumažėti įrenginio našumas. Baterijos keitimas yra geras būdas atkurti Planšetės veikimą ir prailginti jos tarnavimo laiką.
Planšetės ekrano keitimas Siūlome atkurti įrenginio funkcionalumą, kad galėtumėte mėgautis sklandžiu vaizdu, be įbrėžimų ar dūžių. Galime greitai ir efektyviai pakeisti sugedusį ekraną, užtikrindami, kad Jūsų planšetė vėl atrodytų ir veiktų kaip nauja.
Planšetės nugarėlės keitimas Keičiant planšetės nugarėlę, galima atkurti įrenginio išvaizdą. Suteikiame galimybę pasirinkti naują arba patobulintą nugarėlės dizainą, pritaikytą Jūsų stiliui.